החזון שלי

כל בית נטוע בתוך הוויה, משקף את הסביבה בה הוקם, יחד עם רצונותיהם, הרגליהם הקטנים של יושביו. האדריכלות בעיני היא מטרה חשובה של חיבור האלמנטים הללו ליישות אחת שלמה ומלאה. שהבית ישרת את יושביו ויעניק להם את המקום השליו והמוגן אליו הם הם חוזרים אחרי יום עבודה ארוך, שאותו בית יעמוד בהרמוניה לסביבתו הגיאוגרפית ויהיה שיקוף לתרבות ולתפיסת העולם במקום.

בית יכול להיות גם הזדמנות ליצירתיות יוצאת דופן, להפתעות, לעיצובים אלקלקטיים נועזים ולשילובים מעניינים, כשכל אלו, אכן משרתים את חלומם של בני הבית.

תחומי פעילות

צרו קשר לקביעת פגישה

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

לקוחות ממליצים

"אלישבע היא מעצבת ברמות על! יש לה סבלנות, היא הלכה איתנו שלב שלב מהתחלה ועד הסוף. היא ליוותה אותנו משלב התוכניות והשרטוטים עד שהכל מוכן בבית. אני ואישתי מרוצים חבל על הזמן, אין לי מילים."

בועז, ירושלים

"עם אלישבע עשינו שיפוץ ותכנון של 6 קומות בישיבה והיא עשתה את זה בצורה מאוד מקצועית. אנחנו עובדים יחד כבר כמה שנים. היו לה תוכניות שלא חשבנו עליהם, היא הייתה מאוד יצירתית והיו לה רעיונות מיוחדים. היא מאוד מקצועית. "

אהרון, ירושלים

"אני מאוד מרוצה ממנה, גם מבחינת זמנים, האדיבות והכל. כבר באו כמה זוגות לראות את הדירה שלנו וכבר כמה לקחו אותה לעבודה, בקיצור אם אני צריכה לעשות עוד פעם שיפוץ או משהו, אני לוקחת אותה בעיניים עצומות!"

יחיאל ויעל, ירושלים

תכני העשרה

עיצוב ותכנון משרדים

עיצוב ותכנון משרדים – תכנון נכון כחלק מההשפעה על תפקוד והתנהגות העובד ויעילותו בעסק. עיצוב משרדים הוא תחום דינמי, מוביל וחדשני שכן משרדים הם…
קרא עוד
All articles loaded
No more articles to load
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם