משבר הקורונה יצר מציאות חדשה,שבה נדרשים עובדים רבים לבצע את עבודתם מהבית, ללא קרבה פיזית וללא מגע. מי שישלם את המחיר וייאלץ להמציא את עצמו מחדש כבר בשנים הקרובות הוא ענף המשרדים. הצורך בשמירה על סביבת עבודה סטרילית,ומניעת התקהלות,נוגדים לחלוטין את אופיו המוכר. כבר עתה החלו להיכנס אמצעים שהולכים לשנות את התעשייה. לא מעט משרדים

 

מאז ומעולם בעלי הנכסים ניסו להפיק את המיטב מהנכס אשר נמצא בבעלותם, במיוחד בנושאים הנוגעים בשכירות. מאז ומתמיד מרבית מבעלי הנכסים מבצעים פעולה של פיצול הנכס. פעולה המסייעת להגדיל ולהפיק רווחים גדולים יותר מהנכס.אבל,מה אנחנו צריכים לדעת בנושא פיצול דירה/נכס? איך עושים זאת באופן חוקי? ומה יכול לקרות כאשר אנו עושים את זה ללא אישורים?

 

וירוס הקורונה המתפשט בכל העולם בעוצמה רבה מורגש גם אצלנו היטב ומשפיע על החיים של כולנו. חלק גדול מהעבודה נדרשו לסגור/לצמצם את הפעילות וחלקים פשוט לא יכולים לעבוד לאור ההנחיות. מה שבטוח כולם שוהים בבית לאורך זמן רב יותר. נקודה שגרמה לאנשים רבים לעצב ולשפץ את הבית דווקא בימים טרופים אלו.

 

במידה ואתם מחפשים אדריכלית ומעצבת פנים שתהיה מסוגלת לספק עבורכם את השירות ביסודיות ובמקצועיות הגבוהה ביותר עליכם לחשוב טוב מאוד על המאפיינים שאתם רוצים בפרויקט שלכם הסגנון העיצובי הוא דבר חשוב אך שירות מקצועי ומהימן זה דבר לא פחות חשוב בעת עיצוב/ בניית הדירה.

גלילה למעלה
עיצוב פנים אלישבע יעקובי | אדריכלות אלישבע יעקובי - אלישבע יעקובי

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

     מתנה!     

במיוחד עבורכם  - צ'ק ליסט למשפץ הטרי, מתחילים בתהליך שיפוץ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול!

בלחיצה על הכפתור הנני מאשר/ת קבלת דיוורים

דילוג לתוכן