בלוג

 

אם אתם גרים בדירה קטנה הן מתוך בחירה או הן מתוך צורך ורצון, הדבר החשוב ביותר בדירות קטנות הוא – תכנון נכון. למצוא את הדרכים הנכונות למקסם את חלל הבית בצורה הנכונה והמקסימלית ביותר. קטן ככל שיהיה לטוב וליעיל ביותר.

 

עיצוב הפנים בראשית דרכו מתייחס לפני הכל לאדם הפרטי, לפסיכולוגיה האנושית, לצרכיו של הלקוח. אין ספק שלחלל החדר ואו המבנה בו אנו שוהים ולעיצובו יש חלק משמעותי וניכר על התחושה שלנו, על האווירה, ועל הרוח השוררת בחדר.

 

במידה ואתם מחפשים אדריכלית ומעצבת פנים שתהיה מסוגלת לספק עבורכם את השירות ביסודיות ובמקצועיות הגבוהה ביותר עליכם לחשוב טוב מאוד על המאפיינים שאתם רוצים בפרויקט שלכם הסגנון העיצובי הוא דבר חשוב אך שירות מקצועי ומהימן זה דבר לא פחות חשוב בעת עיצוב/ בניית הדירה.

 

מעצבי פנים רבים בתחום מבינים כיום כי עיצוב החדרים וחללי הבית באמצעות טפטים והלבשתם על קירות הם גורם משמעותי בעיצוב חללים ולכן משקיעים בנושא טפטים ומדבקות מחשבה ויצרתיות רבה. שימוש יעיל וחכם יכול להפוך את עיצוב הבית למושלם.
במאמר הבא אספנו עבורכם מספר נקודות שיעשו לכם סדר.

 

היום לא חייב לשבור קירות ולהשיג אנשי מקצוע על מנת לעצב את הבית ולהכניס מראה חדש ורענן. יש המון דרכים מגוונות ויצירתיות לעורר את הרגש בבית ולשפר את התחושה הביתית. אספנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לשדרג את הבית בתקציב מינימלי להום סטיילינג לבית.

 

משבר הקורונה יצר מציאות חדשה,שבה נדרשים עובדים רבים לבצע את עבודתם מהבית, ללא קרבה פיזית וללא מגע. מי שישלם את המחיר וייאלץ להמציא את עצמו מחדש כבר בשנים הקרובות הוא ענף המשרדים. הצורך בשמירה על סביבת עבודה סטרילית,ומניעת התקהלות,נוגדים לחלוטין את אופיו המוכר. כבר עתה החלו להיכנס אמצעים שהולכים לשנות את התעשייה. לא מעט משרדים

 

מאז ומעולם בעלי הנכסים ניסו להפיק את המיטב מהנכס אשר נמצא בבעלותם, במיוחד בנושאים הנוגעים בשכירות. מאז ומתמיד מרבית מבעלי הנכסים מבצעים פעולה של פיצול הנכס. פעולה המסייעת להגדיל ולהפיק רווחים גדולים יותר מהנכס.אבל,מה אנחנו צריכים לדעת בנושא פיצול דירה/נכס? איך עושים זאת באופן חוקי? ומה יכול לקרות כאשר אנו עושים את זה ללא אישורים?

 

וירוס הקורונה המתפשט בכל העולם בעוצמה רבה מורגש גם אצלנו היטב ומשפיע על החיים של כולנו. חלק גדול מהעבודה נדרשו לסגור/לצמצם את הפעילות וחלקים פשוט לא יכולים לעבוד לאור ההנחיות. מה שבטוח כולם שוהים בבית לאורך זמן רב יותר. נקודה שגרמה לאנשים רבים לעצב ולשפץ את הבית דווקא בימים טרופים אלו.

גלילה למעלה
עיצוב פנים אלישבע יעקובי | אדריכלות אלישבע יעקובי - אלישבע יעקובי

השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

     מתנה!     

במיוחד עבורכם  - צ'ק ליסט למשפץ הטרי, מתחילים בתהליך שיפוץ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול!

בלחיצה על הכפתור הנני מאשר/ת קבלת דיוורים

דילוג לתוכן